Napredna pretraga  

Vesti:

Autor Tema: Jel kupovao neko u Mađarskoj Radio-amaterske uređaje ?  (Pročitano 5542 puta)

Korado

• Gost

Čujem da u Anico cene nisu previsoke ali da im je kvalitet malo sporan ? :-[
Ako neko zna,kakva je situacija sa PDV-om,da li se on vraća na granici i koja je procedura-papirologija,kome da se obratimo na granici za vraćanje PDV-a. ???
Da li je potrebno pokazati RA licencu pri kupovini uređaja ili ne,i da li naši carinici prave probleme ako pronađu uređaj to jest da li se plaća carina na uređaj.
Hvala svima na odgovoru! :)
Sačuvana

galaksi

• Gost
pozdrav
« Odgovor #1 poslato: 23.02.2012. 11:43 »

nARAVNO BAS TO INTERESUJE I MENE ALI VIDIM DA NIKO NIJE ODGOVORIO BAS STETA, HVALA I POZDRAV ZA SVE REDOM  :(
Sačuvana

BOKA

• Gost
Odg: Jel kupovao neko u Mađarskoj Radio-amaterske uređaje ?
« Odgovor #2 poslato: 16.03.2012. 21:46 »

kupovao je moj prijatelj, nema tu nikakve razlike u kvalitetu i mesta sumnji nema. Neznam da je neko trazio AFU jer je molio boga da prenese uredjaj jer sigurno da nije isao po uredjaj od 100e. Ako za 10-20e razlike u ceni mislite da se isplati neznam. Jos nesto zapamtite da gde god kupovali preko interneta placate unapred i to je rizik
Sačuvana

galaksi

• Gost
« Odgovor #3 poslato: 17.03.2012. 18:48 »

Pa nisam mislio da kupujem preko neta nego licno ili da neko donese to sam mislio ali hvala i na tome odgovoru pozdrav i ziv bio  73 od YU2JRB jovan bac :)
Sačuvana

steel

• Gost
« Odgovor #4 poslato: 11.06.2012. 23:11 »

Jel neko u medjuvremenu kupovao Yeasu radio stanice u Madjarskoj?
Gde ima Aniko prodavnice u Madjarskoj jel ima neka informacija?
Sačuvana