Napredna pretraga  

Vesti:

Autor Tema: Motorola gp 300  (Pročitano 6752 puta)

Dushan

• Gost
Motorola gp 300
« poslato: 01.07.2011. 23:41 »

Pozdrav svima,potrebna mi je pomoc oko programiranja motorole gp 300,naime desava se da kada racunar pocinje da iscitava stanicu pojavi mi se natpis "error number 21" ili ti "greska broj 21",pa molim sve koji imaju iskustva za pomoc. Unapred veoma zahvalan! ;)
Sačuvana

YU1TTN

• Gost
Odg: Motorola gp 300
« Odgovor #1 poslato: 03.07.2011. 22:18 »

Pozdrav Dušane,

Ta greška znači da program koji koristiš ne podržava tu stanicu ili njenu verziju. Pokušaj sa nekom drugom verzijom software-a da učitaš uređaj. Nađi nešto stariju i nešto noviju verziju pa probaj :-)

Filip YU1TTN
Sačuvana

Dushan

• Gost
« Odgovor #2 poslato: 04.07.2011. 02:24 »

Hvala Filipe na pomoci probacu pa javljam rezultate. Pozdrav! ;)
Sačuvana

Dushan

• Gost
« Odgovor #3 poslato: 31.07.2011. 00:44 »

Evo da  javim sta se sada desava,nasao sam verziju programa koji je ucita i kada dodje do 100 % sada izbaci gresku broj 56,pa ne znam koji je sad problem ???,imao sam par motorola gp300 i programiranje je islo normalno,ali ova me nervira opasno. >:(
Sačuvana

YU1TTN

• Gost
« Odgovor #4 poslato: 01.08.2011. 13:28 »

Ako se ne varam to beše neki code-plug error, valjalo bi da se uređaj lepo proveri.
Ja trenutno nisam u Beogradu pa nemogu da ti proverim uređaj..
Odakle si? Ako možeš da sačekaš kraj avgusta pa da mi tada nekako dostaviš uređaj, možda mogu da vidim šta mu je.

Filip YU1TTN
Sačuvana

Dushan

• Gost
« Odgovor #5 poslato: 02.08.2011. 03:24 »

Ma nema problema,ja sam iz Beograda,i nije mi nista hitno,jer kazem programirao sam bez problema predhodne stanice i nisam nailazio na ovake probleme, nisam ni sada neki ekspert ali toliko znam,inace stanica vrhunski radi i prijem i predaja,ali programiranje zeza.Hvala puno na svemu pa se cujemo. ;)
Sačuvana

gane

• 5
    • Imejl
« Odgovor #6 poslato: 02.08.2011. 12:32 »

Nalazio sam u nekima,da  unutra nedostaje jedan kratkospojnik pa je programiranje bilo onemuguceno,ali se ne secam koju gresku je prijavljivao,kad se doda kratkospojnik sve je radilo kako treba...
Sačuvana
Електронски уређаји раде на бели дим,кад дим из њих изађе - онда више не раде!

Dushan

• Gost
« Odgovor #7 poslato: 02.08.2011. 16:20 »

Pa mozda je i to,ja sam od onih kod kojih se uvek mora desiti nesto za sta drugi nisu ni culi ni videli. ;D Probao sam sve moguce verzije programa. i kad sam konacno nasao verziju koja je otvori i pocne ucitavanje,pred sam kraj izbaci grasku. A mozda joj i nedostje taj kratkospojnik,ma nisam vise pametan.Ako mozete da se setite gde doje taj deo pa da pogledam na ovoj mojoj..U savakom slucaju hvala za pomoc!
Sačuvana