• 29.06.2017. 07:26
  • Dobrodošli, gost
Napredna pretraga  

Vesti:

Autor Tema: Obazirvo kod kupovine  (Pročitano 193 puta)

Aca

• 2
  • **
    • Imejl
Obazirvo kod kupovine
« poslato: 11.04.2017. 09:35 »

Kolege radioamateri i ostali zaljubljenici u elektroniku,

Hteo bih da Vas upozorim i iznesem jedno vrlo neprijatno iskustvo sa čovekom koji se oglašava XXXXXX iz Šapca.
Dva puta sam u potpunosti utanačio kupovinu kod njega, da bi mi nakon više poziva i pitanja zašto nije poslao pričao razne priče, tipa: odsutan, bolestan, van zemlje, itd.
Kulminacija svega je kada je tražio da ja prodam njemu nešto.
Nije podigao pošiljku posle nedelju dana stajanja u magacinu, pa se pošilka vratila. Sve sa istom pričom!
Zato oprezno!
« Poslednja izmena: 12.04.2017. 06:45 od strane Admin »
Sačuvana

Admin

• Administrator
  • 3
    • Radista
    • Imejl
Odg: Obazirvo kod kupovine
« Odgovor #1 poslato: 12.04.2017. 06:59 »

Gospodine Aco ne mozemo dopustiti objavljivanje Vaseg teksta u kojem  optuzujete nekog korisnika nasih oglasa i navodite njegovo ime, jer je to bez dokaza kleveta. Ako posedujete dokaze o prevari molim Vas obratite se policiji. Ovde na nasem forumu mozete uopsteno upozoriti da se korisnici oglasa cuvaju prevare i navesti Vas primer kako ste prevareni ali bez navodjenja imena.

Sajt Radista oglasni prostor ustupa potpuno besplatno, bez ikakvog posredovanja u trgovini, ne naplacuje oglase, niti uzima proviziju (nismo, dakle, komercijalni sajt poput sajtova Limuno, Kupujem-prodajem, e-Bay, Aliexpress i slicnih). Molimo Vas da se podsetite "Pravila oglašavanja" na sajtu Radista gde na kraju ovih pravila skrecemo paznju na mogucnost prevara.
http://www.radista.info/oglasi/index.php?page=page&id=28

Kad otvorite bilo koji oglas ispod u tekstu pod naslovom "KORISNE INFORMACIJE - KUPOVINA NA ITERNETU" takodje upozoravamo na mogucnost prevare.

Kao sto stalno navodimo sajt Radista nije odgovoran za sadržaj, tačnost i učinjenu uslugu koja je data putem oglasa.
« Poslednja izmena: 12.04.2017. 07:08 od strane Admin »
Sačuvana
Glavni Administrator Foruma

Aca

• 2
  • **
    • Imejl
« Odgovor #2 poslato: 12.04.2017. 09:44 »

Primedba je sasvim  na mestu.

Hvala lepo!
Sačuvana

yu7yuu

• 1
  • *
    • Imejl
« Odgovor #3 poslato: 07.06.2017. 16:26 »

Kolege radioamateri i ostali zaljubljenici u elektroniku,

Hteo bih da Vas upozorim i iznesem jedno vrlo neprijatno iskustvo sa čovekom koji se oglašava XXXXXX iz Šapca.
Dva puta sam u potpunosti utanačio kupovinu kod njega, da bi mi nakon više poziva i pitanja zašto nije poslao pričao razne priče, tipa: odsutan, bolestan, van zemlje, itd.
Kulminacija svega je kada je tražio da ja prodam njemu nešto.
Nije podigao pošiljku posle nedelju dana stajanja u magacinu, pa se pošilka vratila. Sve sa istom pričom!
Zato oprezno!

Sa istim sam imao situaciju, al ih ima dvojica, ni drugi ništa bolji.
Sačuvana