Radionica > Antene

AT-15

(1/2) > >>

9a3hp:
AT-15
antena.
Jel moze netko da mi iz uputsva u PDF da mi konvertuje u JPG format,
ili bilo koji drugi graficki format bilo bi od velike pomoci.
Pa bi me AN/GRC9 Opis štap antene na strani 36 i ili RUP4 Opis antene AT-15  na strani 18, jako interesovali.
Opis AT-101 i AT-102 imam i tablice u Jpg formatu.
Odzipovati sve mogu ali PDF mogu samo da sanjam na ovom zastarelom mobitelu. Racunar nemam. Pa ako mi to netko moze da prebaci iz PDF u Jpg ,
unapred hvala.

gane:
То се ради "online"...има сајтова за то,само се убаци документ који и не мора да се отвара,и по завршеној конверзији се скине слика...

9a3hp:
Gane jeste to znam ali kad bi iz memorije telefona mogao da dignem tako veliki fajl, za telefon veliki za bilo koji racunar je to sitnica. Mogucnost da iz zipa konvertuje u jpg na takvim sajtovima nepostoji, snasao bi se vec ja.
Znam da takvi sajtovi neki imaju i opciju da salju na mail adresu link za download konvertovanog sadrzaja.
U svakom slucaju hvala.

9a3hp:
Imam ceo dokument sa Radiste o RUP4 skinuo i odzipao i krajnji rezultat je pdf. Meni neupotrebljiv 100% nemam cime otvarati pdf a probao sam na web za konvertovanje, jednostavno ili check sum neprodje ili koji deo pre pa neodgovara chek sum.
Pa kaze upload fail. A nije ni velik fajl od RUP4.

YU7JP:

--- Citat: 9a3hp  15.05.2016. 14:03 ---AT-15
antena.
Jel moze netko da mi iz uputsva u PDF da mi konvertuje u JPG format,
ili bilo koji drugi graficki format bilo bi od velike pomoci.
Pa bi me AN/GRC9 Opis štap antene na strani 36 i ili RUP4 Opis antene AT-15  na strani 18, jako interesovali.
Opis AT-101 i AT-102 imam i tablice u Jpg formatu.
Odzipovati sve mogu ali PDF mogu samo da sanjam na ovom zastarelom mobitelu. Racunar nemam. Pa ako mi to netko moze da prebaci iz PDF u Jpg ,
unapred hvala.

--- Kraj citata ---

ja sam pokušao da skinem ta pdf uputstva pa da ih konvertujem u jpg ali na strani 36 grc9 i na strani 18 za rup4 nisam našao nista o anteni AT-15. mozda sam skinuo pogrešna uputstva...

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju